Operator wózków widłowych - wysoki skład

Beetsma Sp. z o.o.

Skierniewice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników do pracy w magazynie na stanowisko:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Lokalizacja: Święcice

Wymagania:
- dyspozycyjność w systemie 3 zmianowym 6-14, 14-22, 22-6
- uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
- doświadczenie na podanym stanowisku
- możliwość pracy w magazynie chłodniczym z kontrolowaną temperaturą od +4 do +6 stopni
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- transport do miejsca pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stawkę godzinową + premie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji