Operator wózków widłowych Sady k. Poznania

OTTO Work Force

Sady k. Poznania, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Sady k. Poznania

Otto Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o numerze wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590 obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Nr. Ref. MB/OWW/05/2013/IP

Miejsce wykonywania pracy: Sady k. Poznania-woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:

-rozładunek / załadunek towaru

-prowadzenie wózków widłowych

-inne prace magazynowe

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych (wszystkie rodzaje)

- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych

- gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

- umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę

- stawkę 12,00 zł brutto

- pracę w systemie 3 zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.