OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - OD ZARAZ !!!

HR Investment Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Świdnica

Zakres obowiązków:
rozładunki i załadunki materiału
terminowe dostarczanie materiału na obszar magazynu oraz produkcji

Oferujemy:
możliwość podjęcia pracy od zaraz
umowę o prace tymczasową
wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych czynności

Wymagania

uprawnienia na obsługę wózków widłowych
wykształcenie zawodowe
minimum rok doświadczenia na podobnych stanowisku
gotowość do pracy zmianowej
dobra organizacja pracy
terminowość

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka