OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH, Kompletacja towaru

Biznes Partner Sp. z o.o.

Łódź, Bałuty, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 zatrudni na stanowisko:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Kompletacja towaru

Miejsce pracy: Łódź- Teofilów

Obowiązki:
- wykonywanie operacji magazynowych przy użyciu wózków widłowych i innych narzędzi, zgodnie z obowiązującymi procedurami
- dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia, towar, materiały eksploatacyjne, itp.).
- dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych ( uprawnienia na wózki widłowe)
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dyspozycyjność
- wykształcenie min. zawodowe
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:
- umowę o pracę
- system pracy 3 zmianowy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miłą atmosferę pracy.
CV prosimy przesyłać przez serwis z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Aplikacje niespełniające w/w warunków nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne