Operator wózków widłowych + darmowy transport / Żarów

KBTI Poland

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje Operatorów wózka widłowego
ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ FIRMĘ
Miejsce pracy: Żarów

Obowiązki:
- odbiór/dostawa komponentów wielkogabarytowych (paletowych) z wydziału produkcyjnego i na wydział produkcyjny
- obsługa wózka, praca na wysokości powyżej 3 m
Oferujemy:
- umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- praca na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- praca w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
- zwrot za dojazd do pracy własnym transportem
- zapewniony BEZPŁATNY dojazd do pracy z miejscowości: Świdnica, Strzegom, Jaworzyna Śląska, Wiśniowa, Kalno, Bożanów, Czechy, Piotrowice Świdnickie, Pastuchów, Mikoszowa i inne

Wymagania

- uprawnienia na obsługę wózków widłowych
- podstawowa umiejętność obsługi komputera
- doświadczenie w pracy na skanerze mile widziane

Prezentacja firmy

KBTI Poland Agencja Zatrudnienia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji