operator wózków widłowych 17,49zł /godz!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

  Dla naszego Klienta, wiodącej firmy z branży tytoniowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 37940
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózków widłowych
  • prace produkcyjne zgodne ze specyfiką zakładu
  • załadunek / odbiór materiału z/do maszyn produkcyjnych
  • przemieszczanie towarów

Oczekiwania:
  • doświadczenie na produkcji
  • uprawnienia do obsługi wózków widlowych elektrycznych
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • duża motywacja i chęć do pracy

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową
  • praca na jedną zmianę od poniedziału do piątku w godzinach 13:00-21:00
  • praca w Tarnowie Podgórnym
  • stawka godzinowa 17,49zł brutto/godz
  • praca od zaraz!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)