Operator wózków jezdniowych wysokiego składowania

Randstad Polska Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 34850
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:
  • praca polegająca wyłącznie na obsłudze wózka widłowego
  • praca na towarze wrażliwym
  • praca w chłodni (od 2 do 6 stopni Celsjusza)

Oczekiwania:
  • uprawnienia do kierowania wózków jezdniowych wysokiego składowania
  • doświadczenie w pracy ze skanerami
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym

Oferta:
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową + premie
  • terminowość wypłat
  • opiekę Konsultanta Randstad

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)