Operator wózka wysokiego składowania, Niemcy

EuropaJOB Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje, dla naszego klienta, osób chętnych do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- układanie przesyłek
- operowanie wózkiem widłowym wysokiego składowania na wysokości 8-12 metrów

Wymagania

- Aktualne uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
- doświadczenie w pracy na wysokości do 8 lub 12 metrów
- co najmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego (weryfikacja)

Oferujemy:

- W pełni legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace na warunkach niemieckich
- Płatne nadgodziny
- Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
- Możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka