operator wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad (nr rej. 47) dla Klienta, jednego z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych, pilnie poszukuje zmotywowanych, zaangażowanych i doświadczonych osób na poniższe stanowisko:

Nr ref.: 36683
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Żary

Zakres obowiązków:

• Obsługa wózka widłowego,

• Transport materiałów pomiędzy magazynami wyrobów gotowych,

• Prace magazynowe,

• Przestrzeganie zasad BHP.

Oczekiwania:

• Wykształcenia min. zawodowego,

• Uprawnień na obsługę wózków widłowych - dokument z UDT,

• Doświadczenia na podobnym stanowisku (dodatkowym atut),

• Zaangażowania, chęci do pracy.

Oferta:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w pełnym wymiarze, godzin + możliwość pracy w 100% płatnych nadgodzinach,

• Pracę w renomowanej, solidnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Stabilne warunki zatrudnienia,

• Umowę o pracę na czas określony,

• Możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)