Operator wózka widłowego

Biznes Partner Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Biznes Partner nr 491 poszukuje kandydatów na stanowisko OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH do firmy z branży logistycznej zlokalizowanej na Bielanach Wrocławskich.

Obowiązki:
- załadunek i rozładunek,
- wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów,
- konfekcjonowanie i kompletowanie zamówień,
- praca ze skanerem ręcznym/czytnikiem,
- pozostałe prace magazynowe.

Oferujemy:
- pracę w firmie będącej liderem logistycznym na polskim rynku,
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
- możliwość wypracowania nadgodzin,
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe, możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie próbnym,
- stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- mile widziane ważne badania psychotechniczne,
- gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
- skrupulatność, odpowiedzialność,
- doświadczenie w pracy na magazynie- minimum 2 miesiące.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
14PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne