Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej nr 47 jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Masz uprawnienia i lubisz operować wózek widłowy? Dodatkowo chcesz dobrze zarobić robiąc to co lubisz? Mamy ofertę pracy właśnie dla Ciebie!!!

Dla naszego Klienta, lidera z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

operator wózka widłowego

Nr ref.: 12768
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław (Fabryczna i Oporów)

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózków widłowych
  • załadunek i rozładunek towaru
  • kontrola stanów magazynowych
  • transport części
  • dodatkowe prace fizyczne

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych min. 6 miesięcy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • elastyczność

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • dofinansowana stołówka

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)