Operator wózka widłowego

PRO Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma PRO poszukuje pracowników dla swojego klienta na stanowisko: operator wózka widłowego (jezdniowego)

Opis stanowiska:
-Praca w magazynie załadunek towaru na samochody, rozładunek
-Praca w systemie trzyzmianowym (6-14,14-22,22-6)
-Dbałość o porządek w magazynie
-Zatrudnienie od zaraz

Oferujemy:
-Umowa o pracę na 3 miesiące (okres próbny) z możliwością przedłużenia
-Atrakcyjne wynagrodzenie, rosnące wraz ze stażem pracy
-Szkolenia i wszelkie potrzebne narzędzia do pracy

Praca odbywa się w Młochowie, koło Nadarzyna (3 km). Dojazd na miejsce autobusem linii 733 (40 min z Alei Krakowskiej). Magazyn znajduje się w odległości 600 m od Alei Katowickiej

Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV poprzez ogłoszenie lub kontakt telefoniczny 22 392 87 15 w godzinach 9-15

Wymagania

Wymagania:
-Uprawnienia na kierowanie wózkami widłowymi samojezdnymi
-Mile widziane, ale niekonieczne, doświadczenie w pracy, jako operator wózka
-Solidność i sumienność w wykonywaniu zadań

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się sprzątaniem i ochroną obiektów

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców