Operator wózka widłowego

Seito Polska Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

 Aktualnie poszukujemy

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska:

• odbiór wyrobów z produkcji,

• logistyczna obsługa maszyn,

• kontrola jakości przyjmowanego wyrobu na magazyn,

• prace w gospodarce paletowej,

• lokowanie wyrobu na magazynie,

• załadunek samochodów.

Oferujemy:

• stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• umowę o pracę,

• dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin,

• benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej/karty sportowej,

• bezpieczne środowisko pracy,

• pracę w systemie 3 -zmianowym od pn do pt.

Oczekiwania:

• uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (preferowani kandydaci z uprawnieniami wydanymi przez Urząd Dozoru Technicznego),

• mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.