FM Polska Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja) zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie,
  • raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących.

WYMAGANIA:

  • rzetelność, odpowiedzialność,
  • elastyczność (praca w systemie trzyzmianowym),
  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość j.ukraińskiego / rosyjskiego mile widziana.

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • opiekę medyczną,
  • atrakcyjny pakiet grupowego ubezpieczenia.
FM Logistic
ul. Tarczynska 111a
96-320 Mszczonów
tel. 46 857 00 01
FM Logistic
ul. Tarczyńska 111a