Operator Wózka Widłowego

DHL Parcel

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

W związku z dynamicznym rozwojem w chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko Operatora Wózka Widłowego.

W DHL wartością nadrzędną są ludzie. Dlatego też naszym celem jest i od zawsze było znajdowanie, przyciąganie i rekrutacja najbardziej utalentowanych, zmotywowanych pracowników. Zapewniamy wyzwania oraz wsparcie w zakresie rozwoju tak zawodowego jak i osobistego.

DHL Supply Chain szuka do oddziału w Szczecinie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref: PM/SZ/11/ZEW

Zadania:

  • Transport towaru wewnątrz magazynu
  • Właściwe składowanie produktów
  • Zabezpieczenie towaru
  • Utrzymanie jakości obsługi towaru
  • Udział w inwentaryzacjach

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Nastawienie na pracę w Zespole

Oferujemy:

  • stabilna praca- stała umowa, pełny etat
  • praca od poniedziałku do piątku
  • możliwość udziału w projektach i szkoleniach za granicą oraz możliwość awansu
  • comiesięczna premia do 20% wynagrodzenia zasadniczego
  • prywatna opieka medyczna (Medicover) oraz dofinansowanie zajęć sportowch- rekreacyjnych (Multisport)
  • „Wczasy pod gruszą”
  • możliwość grupowego ubezpieczenia
  • fundusz świadczeń socjalnych
  • przyjazna atmosfera w pracy

Prezentacja firmy

DHL Parcel to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne