Operator wózka widłowego

Gi Group Poland S.A.

Strzelin, dolnośląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Strzelin
Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Chociwel koło Strzelina

OFERUJEMY:
· Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
· Wynagrodzenie około 4000 zł/brutto (podstawa + premia)
· Pracę według określonego grafiku w systemie 3-zmianowym/4-brygadowym
· Dojazd pracowniczy, dofinansowanie do obiadów, pracowniczy program emerytalny

ZADANIA:
· Prace na chłodni (zapewniona specjalna odzież)
· Rozładunek i załadunek dostaw
· Kompletacja zamówień na produkcję

WYMAGANIA:
· Uprawnienia UDT
· Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
· Doświadczenie w pracach na magazynie na podobnym stanowisku
· Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.