Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie ( w pobliżu: Opole, Gliwice, Krapkowice, Kędzierzyn Koźle)

Zadania:

  • dostarczanie płyty bazowej do produkcji;
  • załadunek i rozładunek samochodów;
  • przygotowywanie towarów do wysyłki;
  • skanowanie palet;
  • dbanie o stan techniczny wózka widłowego.

Wymagamy:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia;
  • gotowość do pracy w ruchu ciągłym.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • odpowiednie narzędzia pracy;
  • ciekawą, pełna wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy w kraju i za granicą.
Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny, wraz z numerem referencyjnym w temacie e-maila, prosimy przesyłać za pomocą poniższego przycisku:
Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.