OTTO Work Force OTTO Work Force

Operator wózka widłowego

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Stradunia koło Krapkowic

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr ref.: SM/OWW/02/2017
Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska pracy:
- prace magazynowe
- dostarczanie towaru w wyznaczone miejsca
- praca zgodnie z ustalonym schematem pracy i informowanie o niezgodnościach
- współpraca z liderami i mistrzami oraz pozostałymi wydziałami zakładu
- zapobieganie awarii maszyn i urządzeń

Wymagania:
- wykonywanie poleceń zgodnie z przepisami BHP
- branża spożywcza wymagana aktualna książeczka sanepidowska
- prawidłowe i terminowe wykonanie zadań oraz utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
- przestrzeganie dyscypliny
- znajomość i przestrzeganie wymogów jakościowych
-uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
- zdobywanie doświadczenia w prestiżowej firmie
- możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5

lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.