Operator Wózka Widłowego

Jobman Group Sp. z o.o.

Siechnice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. – APT działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr. 2163 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Siechnice

Obowiązki
• obsługa wózków widłowych na obszarze magazynu
• przyjęcie towarów z produkcji i ich rozlokowanie na magazynie
• kompletacja zamówień i zbieranie towarów z magazynu do wysyłki
• szykowanie towarów do wysyłki
• załadunek aut dostawczych

Oferujemy
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Biuro Promo Sp. Z o.o.
• możliwość zatrudnienia stałego przez naszego klienta

Wymagania

Wymagania
• uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
• doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
• wykształcenie min. zawodowe
• znajomość obsługi komputera
• zdolność szybkiego uczenia się

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka