OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Gealan Polska Sp. z o.o.

Rzgów, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma GEALAN Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów profili PCW

w Polsce. Przedsiębiorstwo oferuje nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania systemowe dla stolarki okiennej.

Obecnie trwa nabór na stanowisko:

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Prawidłowe składowanie profili PVC
  • Kontrola zleceń i wysyłek towarów do klienta
  • Porządki na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. podstawowe
  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym (4 brygadowym)
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Chęć do pracy i nauki

Oferujemy:

  • Naukę w zakresie zajmowanego stanowiska
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę ze stawką 13,50 brutto za godzinę oraz dodatki za pracę w nocy (20%), sb,nd (50%), święta (100%)
  • Premię frekwencyjną wypłacaną 1 raz na miesiąc w kwocie 270,00 zł brutto (przy braku absencji chorobowej) zgodnie z warunkami określonymi w Regulaminie Wynagradzania.
  • Po okresie próbnym 3 miesięcznym dodatkowo premię magazynową w kwocie 400-600 zł brutto miesięcznie zgodnie z warunkami określonymi w Regulaminie Wynagradzania.
  • Wszystkie warunki i świadczenia pracownicze realizowane w oparciu o Kodeks Pracy (bez udziału zew. firm pośrednictwa pracy)
  • Dogodną lokalizację – autobus linii 50 ma przystanek bezpośrednio pod firmą
  • Ciekawą pracę z doświadczonym zespołem i przyjazne miejsce pracy
  • Rozwój zawodowy w zakresie zajmowanego stanowiska
  • Dofinansowanie do sportu i ubezpieczenia grupowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GEALAN Polska

Sp. z o.o. z siedzibą w Rzgowie przy ul. Rudzkiej 31 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami Ustawy z 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr.101, poz. 926 z póżn. zm. ). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Firma GEALAN Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis