In Temporis Polska Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Pustków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Operator Wózka Widłowego - Pustków

Wymagania:
- gotowość do pracy 3 zmianowej,
- uprawnienia na wózek widłowy
- mile widziane jest wszelkiego rodzaju doświadczenie w pracy na magazynie

Zadania:
- praca na magazynie jako operator wózków widłowych
- załadunek, rozładunek wózkiem widłowym
- przyjmowanie i magazynowanie palet z produktem gotowym

Oferujemy:
- umowa o prace tymczasowa
- możliwość zdobycia doświadczenia
- praca w systemie 3 zmianowym
- możliwość utrzymania etatu u klienta
- wynagrodzenie godzinowe w przedziale 11,50 zł do 12,00 zł brutto
- dodatek za pracę w systemie IV brygadowym 500 zł
- dodatek za pracę w systemie 3 zmianową 200 zł
BONUS 500 zł/brutto za polecenie kandydata/pracownika

Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 17 774 50 09 lub poprzez przesłanie swojego CV za pomocą poniższej aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.