Operator wózka widłowego

Work Service

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Work Express jest największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116).
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Pruszków

Obowiązki:
--operowanie wózkiem widłowym
-rozładunki dostaw,
-załadunki zamówień,
-inne prace magazynowe

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe (wymagane doświadczenie)
- dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym,

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową na cały etat,
- wynagrodzenie 17 brutto/h
- opiekę Koordynatora projektu.

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać na pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka