Operator Wózka Widłowego

OTTO Work Force

Pruszków, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Pruszków

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

 Dla naszego klienta, jednej z największych firm logistycznych na świecie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Operatora Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Święcice

Nr Ref. OWW/MK/12/2014

Zadania zleceniobiorcy:

  •  przygotowanie zamówień;
  •  załadunek, rozładunek towarów;
  •  zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów w magazynie;
  •  prace porządkowe;
  •  uczestnictwo w inwentaryzacji.

Oferujemy:

  •  Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i rozwiniętej kulturze organizacyjnej
  •  Umowę o pracę z możliwością nawiązania stałej współpracy;
  •  Przyjazną atmosferę w miejscu pracy;
  •  Wynagrodzenie zawsze na czas;
  •  Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach Firmy.

Wymagania:

  • ważna książeczka sanepidu;
  • uprawnienia na wózek widłowy;
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.

 OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.