operator wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Dla naszego Klienta - firmy z branży spożywczej - poszukujemy 50 osób chętnych do pracy na stanowiskach:

Nr ref.: 38898
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózków widłowych niskiego składowania
  • Zaopatrywanie stanowisk produkcyjnych
  • Kompletacja towaru
  • Rozładunek i załadunek towaru

Oczekiwania:
  • książeczka sanepidu - warunek konieczny
  • uprawnienia na wózki widłowe - warunek konieczny
  • dyspozycyjność
  • elastyczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • stawka godzinowa
  • premia
  • możliwość korzystania ze sklepiku zakładowego
  • elastyczny grafik - możliwość pracy w wybrane dni tygodnia
  • praca w renomowanej firmie
  • praca w Poznaniu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)