operator wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla jednego z naszych klientów, znanej firmy z branży spożywczej, poszukujemy obecnie osób do pracy jako:

Nr ref.: 39744
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • rozmieszczenie produktów i opakowań wg określonego planu
  • załadunek i rozładunek towaru i opakowań
  • dbanie o czystość na magazynie
  • sortowanie palet i opakowań

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i doświadczenie w kierowaniu ich
  • aktualna książeczka SANEPID
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dokładność i rzetelność

Oferta:
  • stawka od 3000 zł brutto/m-c!
  • możliwość pracy sezonowej w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • benefity pracownicze + deputat

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)