Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 27/08/2016.

Operator wózka widłowego

Poznań, Komorniki, Kościan, wielkopolskie

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Nr ref.:OWW/Poznań/012016/KK
Miejsce pracy: Komorniki

Nasza oferta:

- praca od zaraz u wiarygodnego pracodawcy
- wynagrodzenie w wysokości 2200 zł brutto
- bardzo atrakcyjny system premiowy
- praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową
- praca w systemie trzyzmianowym
- możliwość zdobycia doświadczenia
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego od kilku złotych miesięcznie
- możliwość skorzystania z karty Multisport w bardzo atrakcyjnej cenie
- opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta
- możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta

Główne zadania na stanowisku:

- operowanie wózkiem widłowym
- przewożenie artykułów na magazynie i hali produkcyjnej

Nasze oczekiwania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane
- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
- mile widziane osoby mające doświadczenie jako operator
- zdolności manualne

Job Impulse Polska Sp. z o. o. jest Agencją Pracy Tymczasowej ( Nr cert. 3000/3) i Doradztwa... Personalnego (Nr cert.3000/2), która proponuje usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Produkcja