OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Ozorków, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Ozorków

Zadania:

  • praca na magazynie wyrobów gotowych,
  • kompletacja towaru,
  • dostarczanie komponentów na produkcję,
  • monitorowanie zapasów magazynowych,
  • weryfikacja jakościowa i ilościowa produktu wydawanego z magazynu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość utrzymania etatu u klienta
  • bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, OK System).
  • przewidywany termin rozpoczęcia pracy - od zaraz

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • doświadczenie w jego obsłudze,
  • książeczka sanepidowska,
  • mile widziane jest wszelkiego rodzaju doświadczenie w pracy na magazynie oraz podstawowa obsługa komputera.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: