operator wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Ozimek, opolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta opakowań szklanych, w związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 38081
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Ozimek

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózka widłowego
  • prace na magazynie
  • transport palet
  • prace zlecone przez przełożonego
  • dbanie o stan magazynu i prowadzenie dokumentacji z nią związanych

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • motywacja do pracy
  • chęć znalezienia stabilnej pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • uprawnienia na obsługę wózka widłowego

Oferta:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia po 3 miesiącach pracy (preferowane osoby poszukujące stabilnego zatrudnienia)
  • szkolenia wdrażające każdego pracownika
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • powiększony dodatek za pracę w porach nocnych do 6 zł brutto
  • premia roczna w wysokości maksymalnej 3500 zł
  • możliwość dokształcania się w języku angielskim w pełni sfinansowanym przez firmę w godzinach pracy
  • fundusz socjalny
  • ewentualna możliwość dopłaty do relokacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)