Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Osina k Nowogard, Goleniów

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży produkcyjno – przemysłowej, zajmującą się przemysłową obróbką drewna i specjalizującą się w produkcji drewnianych frontów do mebli kuchennych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • rozładunek i przyjmowanie towarów na magazyn
  • przygotowania towarów do wysyłki i załadunek zgodnie ze specyfikacją
  • obsługa skanera ręcznego
  • gotowość do pracy zmianowej
  • dbanie o utrzymanie wysokich standardów w firmie

Wymagania

  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • mile widziane pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość tematyki gospodarki magazynowej
  • pełne zaangażowanie i operatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy