Operator Wózka Widłowego

Klient Portalu InfoPraca.pl

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce: Opole

OPIS:
- załadunek i rozładunek aut dostawczych
- praca w otwartych magazynach;
- praca na dwie zmiany;

OFERTA:
- umowę o pracę tymczasową;
- stabilne zatrudnienie;
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
- przed rozpoczęciem pracy możliwość sprawdzenia stanowiska;

Wymagania

WYMAGANIA:
- gotowość do pracy na dwie zmiany;
- zaangażowanie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
- dyspozycyjność i sprawność fizyczna;
- uprawnienia na wózki widłowe;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj lub kontakt 510 080 410.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra Sp. z o.o.
Ul. Piłsudskiego 2; 50-049 Wrocław

Zapraszamy również do polubienia naszej strony na facebooku, gdzie publikujemy wszystkie oferty pracy oraz odpowiadamy na Państwa wiadomości.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji