Operator wózka widłowego

OTTO Work Force

OPOLE, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: OPOLE

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. ref: KB/OWW/06/2015/IP
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:
- dokonywanie transportów liniowych pod rampę
- załadunek transportów
- szybkość i umiejętność dobrego planowania pracy oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych
-dbałość o jakość załadowanego towaru
- zgłaszanie przełożonemu nieprawidłowości-uszkodzenie towaru lub transportu
- porządek po operacjach(ustawienie pozostawionych palet na magazynie)
-wymagana obsługa skanera
- praca w godzinach popołudniowych (15.00-20.00)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę zlecenie
- pracę w młodym dynamicznym zespole
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

Wymagania:
- dyspozycyjność i motywacja do pracy
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.