In Temporis Polska Sp. z o.o.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ołtarzew

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Logistyka

Dla naszego Klienta poszukujemy osób spełniających poniższe kryteria :

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego;
  • załadunek oraz rozładunek towarów;
  • kontrola jakościowa i ilościowa towaru.

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych - warunek konieczny;
  • możliwość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym;
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie;
  • dokładność, sumienność;
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.