Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. (nr certyfikatu 7037)

poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator Wóżka Widlowego

Od: Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ołtarzew, Pruszków, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Płońsk, Łowicz

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. (nr certyfikatu 7037) dla swojego Klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Ołtarzew

Obowiązki:

Załadunek i rozładunek za pomocą wózka widłowego.

Rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w oparciu o dokumentację magazynową.

Wydawanie materiałów na podstawie odpowiednich dokumentów.

Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.

Oferujemy:

Prace w renomowanej firmie farmaceutycznej z wieloletnim doświadczeniem.

Uczciwe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w etacie pełnym.

Pracę w systemie III zmianowym.

Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Uprawnienia na wózki widłowe wraz z orzeczeniem psychologicznym.

Podstawowa obsługa komputera.

Chęć nauki i umiejętność pracy w zespole.

Sprawność manualna.