Żabka Polska Sp. z o.o.

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 6000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Kluczowe zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego,
  • obsługa skanera,
  • udział w inwentaryzacjach towaru,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Oczekujemy od Ciebie:

  • udokumentowanych uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenia w pracy na magazynie,
  • umiejętności w przyjmowaniu dostaw i rozładunku towaru,
  • dyspozycyjności związanej z systemem pracy zmianowej (II zmiany),
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

W trakcie pracy oferujemy Tobie:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczeń zawodowych,
  • pracę w Centrum Logistycznym należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe).