Operator wózka widłowego

Reuss - Seifert

Nowa Sól, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Reuss-Seifert jest firmą z kapitałem niemieckim, liderem w dziedzinie produkcji akcesoriów budowlanych z ponad 100 letnią tradycją na rynku. Innowacyjne, ekonomicznie i praktycznie rozwiązania pozwoliły osiągnąć firmie status dostawcy artykułów dla przemysłu budowlanego na międzynarodową skalę.

Główna siedziba znajduje się obecnie w Niemczech, a nowy zakład produkcyjny powstanie w 2017 roku w Nowej Soli. Firma zatrudni około 250 pracowników do produkcji tworzyw sztucznych z plastiku, metalu, betonu i innych akcesoriów budowlanych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego – co najmniej 2 lata,
  • aktualne uprawnienia na wózek widłowy,
  • udowodnione doświadczenie w pracy na wózkach widłowych wysokiego składowania oraz z ładowaniem czołowym
  • doświadczenie jako kierowca ciężarówek i półek załadunku samochodów ciężarowych wys.(5m-8m).
  • pakowanie i załadunek towaru na ciężarówki,
  • rozładunek materiałów i wyrobów z pojazdów przychodzących oraz układanie ich na wyznaczonych miejscach,
  • przygotowywanie materiałów niezbędnych do pakowania,
  • wsparcie utrzymania porządku i bezpieczeństwa,
  • uczestniczenie w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa na polecenie pracodawcy,

Wymagane kompetencje

  • Praca w stałym systemie zmianowym 24/5 z regularnymi dodatkowymi przesunięciami w sobotę
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Szkolenia stanowiskowe.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka