Opis stanowiska pracy

W związku z rozbudową zakładu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operator wózka widłowego
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i/lub żurawi

Co oferujemy?

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z posiadanymi kwalifikacjami i doświadczeniem

Prezentacja firmy

Grupa JOST jest przedsiębiorstwem, które od czasu założenia w 1952 roku,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne