MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.
MGsolutions to Agencja Pracy Tymczasowej, która powstała w oparciu o blisko dwudziestoletnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia. Swoje usługi dedykujemy wszystkim, zarówno w Polsce jak i za granicą, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym. Nasze oferty dostosowane są zarówno do osób poszukujących zatrudnienia w Polsce, jak i tych których interesuje praca za granicą.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Niepołomice

MGsolutions Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie specjalizuje się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne.

MGsolutions Sp. z o.o. jako Agencja posiada certyfikat o numerze rejestru 9466. Obecnie dla swojego zaufanego Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej na stanowisku:

                                      nr ref. oferty: OWW /01/2014

                                       miejsce pracy: Niepołomice

Opis stanowiska

  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy.
  • aktualne uprawnienia na obsługę wózków widłowych ,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • sumienność, dokładność, solidność,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane udokumentowane doświadczenie w  obsłudze wózka widłowego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy