OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

European Work First

Niemcy, zagranica

Od: European Work First
Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

European Work First jest Agencją Pracy Tymczasowej, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 5492. Nasza aktywność biznesowa skupia się głównie na realizowaniu projektów naszych zagranicznych Klientów. Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: OWW/GRAT/MJ/2015

OBOWIĄZKI:

- obsługa wózka widłowego

- prace magazynowe

- załadunek i rozładunek towarów

WYMAGANIA:

- uprawnienia na wózki widłowe – WARUNEK KONIECZNY

- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY

- doświadczenie na podobnym stanowisku – MILE WIDZIANE

- dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres czasu

- obowiązkowe posiadanie konta walutowego w banku

- zaangażowanie i zdyscyplinowanie

OFERTA:

- stabilne zatrudnienie na terenie Niemiec

- pomoc w organizacji transportu, zakwaterowania, ubezpieczenia

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że firma zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez firmę European Work First, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.