Operator wózka widłowego

AP Uniapol Development Sp. z o.o

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, renomowanej, dużej firmy logistycznej o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Obsługa wózka widłowego - artykuły spożywcze, napoje
Transport towaru
Dbanie o porządek na magazynie

Wymagania

Aktualne uprawnienia na wózki widłowe
Znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
Własny samochód i prawo jazdy

Oferujemy:

Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Stałą pracę
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem i na miejscu
Pomoc w zorganizowaniu dostępnych świadczeń niemieckich
Zakwaterowanie
Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka