Operator wózka widłowego

HR Investment Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:
• rozładunek i załadunek materiału
• dostarczanie materiału zgodnie z zamówieniem
• dbałość o ład i porządek na miejscu pracy

Wymagania

• doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego (minimum 2 lata)
• aktualne uprawnienia operatora wózka widłowego
• mile widziana znajomość języka niemieckiego
• mile widziana gotowość wyjazdu własnym autem

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o przepisy polskiego Prawa Pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV oraz skany dokumentów potwierdzających kwalifikacje za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Agencja Pośrednictwa Pracy
ul. Powstańców Śląskich 125/7
53-317 Wrocław
Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka