Operator Wózka Widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Natolin, mazowieckie

Miejsce pracy: Natolin

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Zadania:

- załadunek i rozładunek towaru
- praca ze skanerem,
- kompletacja towaru,
- przyjmowanie dostaw,
- praca na magazynie z częściami samochodowymi

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (18 zł brutto/h + premie),
- umowę o pracę,
- po przepracowaniu 6-ściu miesięcy możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
- miesięczne szkolenie,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzech zmian,
- odzież i obuwie,
- opiekę konsultanta

Wymagania:

- doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym wysokiego składowania,
- posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego,
- chęć do pracy,
- zaangażowanie,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials