OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

FM Polska Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Jeśli chcesz odegrać znaczącą rolę w rozwoju Globalnego Łańcucha Dostaw dolącz do naszej grupy okolo 12000 specjalistów dzialających w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy grupa z jasno określoną wizja istnienia przedsiąbiorstwa, która daje możliwość rozwoju zawodowego. Wspólnie, dbamy o jakość na wszystkich poziomach zarządzania i wspólnie poszukujemy drogi do doskonalości.
Obecnie FM Polska poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Mszczonów

Obowiązki stanowiska pracy:

  • wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja) zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami,
  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie,
  • Zaproponujemy Ci pracę dostosowaną do Twoich umiejętności, doświadczenia i kompetencji, czeka na Ciebie praca w działach wysyłki towarów, kompletacji lub przyjęcia dostaw do magazynu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność związana z systemem pracy zmianowej,
  • odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy,
  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat,
  • możliwość wyrobienia uprawnień na wszystkie rodzaje wózków
  • kompleksowy program szkolenia na operatora wózka widłowego
  • stabilność zatrudnienia
  • bezpieczne środowisko pracy
  • przyjazną atmosferę i organizację pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • wdrożenie do pracy w czasie umożliwiającym zrozumienie wszystkich niezbędnych procesów,
  • zorganizowany dojazd do pracy z: Skierniewic, Żyrardowa, Rawy Mazowieckiej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
FM Logistic
ul. Tarczynska 111a
96-320 Mszczonów
tel. 46 857 00 01