Operator wózka widłowego

FM Polska Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Miejsce pracy: Mszczonów

Podstawowe obowiązki stanowiska:

  • Wykonywanie operacji magazynowych zgodnie z zamówieniem klienta oraz procedurami istniejącymi w firmie.
  • Recepcja, podział, preparacja oraz załadunki towarów.
  • Dbałość o powierzony sprzęt i czystość na terenie magazynu.
  • Praca w warunkach chłodniczych 0-8 st. C.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność związana z systemem pracy zmianowej.
  • Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Zorganizowany dojazd do miejsca pracy z kierunków: Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Żyrardów
  • Możliwość pracy w międzynarodowej korporacji o silnej pozycji na rynku.
  • Stabilność zatrudnienia - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe na miejscu:-uprawnienia ważne w całej Polsce

-ważne na wszystkie rodzaje wózków

  • Bogaty pakiet socjalny - dofinansowany z budżetu pracodawcy:

-opieka medyczna Lux-med.

-ubezpieczenie Compensa

-karta Multisport

-karnety na basen, bilety do kina, teatru

-wycieczki pracownicze

-spotkania integracyjne- Dzień Otwarty, Festyn

  • Jasno określona ścieżka kariery zawodowej.
  • Przyjazną atmosferę, w zgranym zespole.
  • Wdrożenie do pracy w czasie umożliwiającym zrozumienie wszelkich niezbędnych procesów.
FM Logistic
ul. Tarczynska 111a
96-320 Mszczonów
tel. 46 857 00 01
FM Logistic
ul. Tarczyńska 111a