Operator wózka widłowego

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
• Obsługa wózka widłowego lub wózka ciągnikowego (milk-run),
• Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną,
• Pomoc w rozładunku kontenerów.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
• Bezpłatny transport z Zgierza, Ozorkowa, Łęczycy, Brzezin i Koluszek, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianic
• Umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
• Możliwość zdobycia doświadczenia.

Wymagania:
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, w tym ciągnikowych
• Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: