OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • STAWKA 13 pln + PREMIE
  • obsługa wózków widłowych
  • obsługa linii produkcyjnej
  • załadunek, rozładunek
  • rozmieszczenie towaru w magazynie
  • piętrowanie

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe (wysoki skład)- warunek konieczny
  • uprawnienia UDT ( możliwość wyrobienia uprawnień u klienta dla osób nieposiadających legitymacji UDT)
  • doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym – warunek konieczny
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zaangażowanie i sumienność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: