Operator wózka widłowego

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego,
  • Prace magazynowe,
  • Pomoc w rozładunku kontenerów

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Pracę na pełen etat,
  • Umowę o pracę tymczasową,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: