In Temporis Polska Sp. z o.o.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kornwestheim (Niemcy)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Dla naszego klienta, niemieckiej hurtowni artykułów spożywczych, pilnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
- Obsługa wózka widłowego;
- Kompletowanie/realizacja zamówień;
- Transport towaru;
- Prace magazynowe;
- Praca przy załadunku, przeładunku oraz przepakowywaniu.

Wymagania:
- Aktualne uprawnienia na wózki widłowe;
- Doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym;
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny;
- Chęć podjęcia pracy zagranicą;
- Gotowość do pracy zmianowej;
- Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej.

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Stawkę godzinową;
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem;
- Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami..

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.