Operator wózka widłowego

CBS Butler Deutschland GmbH

Köln, 50670, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dużej firmy niemieckiej z branży przemysłu drzewnego, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
• Praca na paletowych wózkach elektrycznych i wózkach spalinowych na olej napędowy DIESEL
• Załadunek, transport i rozładunek palet na magazynie
• Inne prace magazynowe
• Praca po minimum 8 godzin dziennie
• Możliwość pracy w soboty oraz w nadgodzinach – płatne dodatkowo
• Praca od zaraz

Wymagania

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym – WARUNEK KONIECZNY!
• Uprawnienia na wózki widłowe – w szczególności elektryczne i spalinowe
• Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych – paletowych wózkach elektrycznych i spalinowych na olej napędowy DIESEL
• Prawo jazdy kat.B oraz własny samochód – mile widziane
• Sprawność fizyczna
• Doświadczenie w pracy na magazynie

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem w języku polskim lub niemieckim.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców