ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Kłodzko, Ząbkowice Śląskie

Miejsce pracy: Bardo

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenia + premia wydajnościowa i frekwencyjna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Praca na pełny etat
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie jako kierowca wózka widłowego
  • Uprawnienia UDT
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Wysoka motywacja
  • Dobra obsługa komputera

Zadania:

  • Przyjmowanie towarów do magazynu
  • Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
  • Obsługa wózka chwytakowego
  • Obsługa komputera
  • Dostarczanie komponentów na halę produkcyjną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy