operator wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kęty, śląskie

Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy kilkadziesiąt firm na terenie Bielska-Białej i okolic w pozyskiwaniu najlepszych pracowników.

Każdego dnia do biur i zakładów naszych Klientów delegujemy do pracy kilkaset pracowników. Skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie pracodawcę - każdej osobie gwarantujemy ofertę pracy!

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37061
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kęty

Zakres obowiązków:
  • kierowanie wózkiem widłowym
  • obsługa magazynu i produkcji

Oczekiwania:
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • aktualna książeczka SANEPID lub gotowość do jej wyrobienia
  • zaangażowanie i chęć do pracy

Oferta:
  • zapewniamy wynagrodzenie wraz z pakietem premii i dodatków
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji
  • zapewniamy opiekę naszego konsultanta
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z karty Multisport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)